O firmie

Smart Geo jest prężnie rozwijającą się firmą z branży geodezyjnej i mierniczej, stawiającą na nowoczesne technologie i charakteryzującą się innowacyjnością. Nasz zespół składa się z doświadczonych profesjonalistów działających w branży od 2008 roku. Posiadamy uprawnienia Głównego Geodety Kraju z zakresu geodezji oraz kwalifikacje mierniczego górniczego nadane przez Prezesa Wyższego Urzędu Górniczego.

Wykonujemy pełen wachlarz zleceń z zakresu geodezji, kartografii i miernictwa górniczego. Jesteśmy w stanie podjąć się każdego zadania inżynieryjnego. Posługujemy się nowoczesnym sprzętem i wysokiej jakości oprogramowaniem. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, a zlecenia realizujemy rzetelnie i na wysokim poziomie.

Siedziba firmy mieści się w Gdańsku, natomiast realizujemy prace na terenie całego kraju. Świadczymy usługi zarówno dla firm prywatnych (zakładów górniczych, firm budowlanych, biur projektowych), jak również podmiotów publicznych i osób indywidualnych.

Naszym najważniejszym priorytetem jest satysfakcja Klienta. Dlatego zapewniamy Państwu pełne doradztwo, profesjonalizm i szybką realizację zleceń przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Zapraszamy do kontaktu!

Smart Geo usługi geodezyjne